Humanitarna akcija "Mi smo uz tebe"
Autor: Miroslav Klobučar, 21. 3. 2013.

Međunarodni dan osoba s Down sindromom obilježava se na današnji dan, 21. ožujka. Tom prigodom održana je humanitarna akcija "Mi smo uz tebe" za našu sugrađanku Gordanu Rašeta kojoj je dijagnosticiran Downov  sindrom. Organizatori ove akcije bili su ODCK Donji Lapac, OŠ Donji Lapac i Vijeće prevencije Donji Lapac. Cilj je bio prikupljanje novčanih sredstava od prodaje učeničkih  unikatnih radova . Humanitarnoj akciji odazvalo se dosta građana koji su bili voljni pomoći Gordani da uspješno nastavi liječenje. Djelatnici i učenici OŠ Donji Lapac zajedno sa ODCK Donji Lapac i Vjećem prevencije  Donji Lapac zahvaljuju svima koji su sudjelovali  i pomogli u skupljanu financijske pomoći  i onima koji će to učiniti jer akcija i dalje traje.

P.s. Slike sa humanitarne akcije"Mi smo uz tebe" možete pogledati u našoj fotogaleriji.