Maškare u našoj školi
Autor: Milena Bajić, 13. 2. 2024.

Danas u našoj školi imali smo jednu divnu zabavu koja se zove maškare,mačkare,maskenbal,kako god .......................Danas kod nas je bilo plesa,pjesme,lova,krivolova,letenja,plovenja,vjenčanja,svega!

Naši predškolci -  SEMAFORI, 1.razred i MUMIJE,  2.razred - iz Kine su nam stigle zaljubljene Pande, 3. razred - Pčelice koje potvrđuju da je proljeće stiglo, 4. razred - gusari. Kažu da više ne postoje,ali evo ih,stigli su upravo brodom u našu Liku, - GUSARI iz 4.razreda., 5.razred- LOVCE I ŽIVOTINJE, 6. razred - HAKA ratnici, 7.razred -  divno AFRIČKO PLEME i 8.razred CIGANSKO VJENČANJE!

Kao i svake godine,i ovesu odabrane najbolje pojedinačne i grupne maske,a to je odučila Komisija.