Maskenbal 2013
Autor: Ljiljana Klobučar, 13. 2. 2013.

U našoj školi 12. veljače 2013. održao se maskenbal. Učenici svih razrednih odjeljenja su se potrudili i vješto se zamaskirali raznolikim maskama. Ideja je bilo puno. Dominirali su turisti , klauni,gangsteri, čovječuljci iz igre ,sindikalisti. Uživali smo gledajući svadbenu povorku, venecijanske maske, a bilo je i maski inspiriranih turskim serijama....Sve u svemu bili su odlični. Najbolja skupna maska  bili  su klauni koji su izveli plesnu točku Gangnam styl. Od pojedinačnih maski najveća pozornost pripala je umirovljenom saborskom zastupniku i zasluženo proglašena najboljom. Nadamo se još boljim maskama i većoj karnevalskoj povorci sljedeće godine.

Slike s ovogodišnjeg maskenbala potražite u fotogaleriji.