Predsjednik RH dr. Ivo Josipović pozdravio učenike naše škole u Donjem Lapcu
Autor: Ljiljana Klobučar, 22. 11. 2012.

Danas u 11:30 stigao je predsjednik Republike Hrvatske dr. Ivo Josipović u Donji Lapac. Svečano su ga dočekali učenici OŠ Donji Lapac zajedno s mještanima. Učenici su s oduševljenjem pozdravili predsjednika naše države. U kratkom susretu  uspjeli su razgovarati s njime. Očekivali su još druženja, ali zbog loše pripremljenosti organizacijskog tima učenici su bili uskraćeni za ugodan razgovor s predsjednikom i saznanja kako je to obavljati ovu časnu i vrlo važnu funkciju u državi. Nadajmo se da ćemo imati još ovakvih prilika  te da će predsjednik države ući u prostorije škole da mu učenici zažele dobrodošlicu kako to i priliči.

Priloženi dokumenti:
1.JPG (578.81 KB)