Autor: Milena Bajić, 5. 12. 2022.

OBAVIJEST ZA RODITELJE ŠKOLSKIH OBVEZNIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

U prvi razred obveznog osnovnog obrazovanja u Školskoj godini 2022./2023. godine upisuju se djeca koja do 1. travnja 2023. godine imaju navršenih šest godina života i to djeca rodena od 01. travnja 2016. do 31. ožujka 2017. godine, kao i djeca kojoj je prošle školske godine odgoden upis u osnovnu školu ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici. Iznimno, zahtjev za prijevremeni upis u prvi raned, može podnijeti i roditelj za dijete koje će šest godina života navršiti do 31. prosinca 2023. godine, a nije školski obveznik. Molimo sve roditelje školskih obveznika da se jave u školu i dostave domovnicu i rodni list djeteta do utorka (13. prosinca 2022.) u tajništvo škole.

OBAVIJEST