Prezentacija slikovnica Hrvatskih voda
Autor: Milena Bajić, 28. 11. 2017.

Danas su našu školu posjetili djelatnici Hrvatskih voda, te Marija Vizner, autorica i prezentatorica triju slikovnica na temu poplava, zagađenja te čuvanja voda općenito. Autorica je koristila lik neretvanske  kornjače - Hrvoja, koji djecu vodi kroz priču o nastanku vode, njezinoj važnosti za sav živući svijet, te pravilnom odnosu prema njoj. Prezentacija je bila namijenjena svim našim učenicima razredne nastave, 53-oje njih, a koji su s velikim interesom i aktivnošću popratili prezentaciju. Prezentacija je bila vrlo poučna, izvrsno osmišljena i primjerena uzrastu djece. Na koncu su svi dobili po jedan primjerak slikovnice te se fotografirali pored lika kornjače Hrvoja. Izrazito smo zahvalni djelatnicima Hrvatskih voda na njihovom trudu dolaska u Donji Lapac, poklonjenim vrijednim slikovnicama te pruženom nezaboravnom doživljaju za naše učenike. Više u foto-galeriji.