Posjet HGSS-a OŠ Donji Lapac
Autor: Milena Bajić, 8. 11. 2019.

Našu su školu 8. studenog 2019 posjetili pripadnici HGSS stanice Gospić. Tema predavanja bilo je sigurno kretanje u prirodi pod nazivom „Sigurni u prirodi“. U prvom dijelu predavanja pripadnici HGSS predstavili su  učenicima  područje svog djelovanja. U drugom dijelu predavanja naglasak je bio na tome kako i na koji način sigurno boraviti u prirodi i na koji način pravovremeno obavijestiti HGSS o nezgodi u prirodi.

Predavanje je bilo vrlo poučno i zanimljivo što su potvrdili učenici nakon izlaganja pripadnika HGSS-a. Ovom prigodom zahvaljujemo pripadnicima HGSS stanice Gospić na posjetu te najavljenom novom druženju kojem se iznimno veselimo.