Natječaj "Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva - školska godina 2018./2019."
Autor: Milena Bajić, 13. 7. 2018.

Ministarstvo socijalne politike i mladih je dana l0.srpnja 2018. godine objavilo Natječaj ,,
Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva - Školska godina 2018./2019". navedeni projekt provodit će se u okviru Opretativnog programa za hranu i/ili osnovnu materijalu pomoć za razdoblje od 2014. - 2020., a financirat će se iz Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEDA).
Cilj pozivaje ublažavanje najgoreg oblika siromaštva, pružanjem nefinancijske pomoći djeci u siromaštvu ili u riziku od siromaštva i to u vidu podjele hrane u osnovnim školama.
Ciljna skupina navedenog Poziva su djeca koja žive u siromaštvu ili su u riziku od siromaštva te koja su polaznici obveznog osnovnoškolskog programa i definirana su kao najpotrebitija prema kriterijima partnerske organizacije.

Priloženi dokumenti:
odluka_za_web_stranicu.pdf (1.22 MB)