KRAJ PRVOG OBRAZOVNOG RAZDOBLJA
Autor: Milena Bajić, 22. 12. 2017.

Povodom kraja prvog obrazovnog razdoblja te nadolazećih božićnih i novogodišnjih blagdana u petak, 22. prosinca 2017. godine u našoj školi održana je priredba koju su organizirali učenici, učiteljice i učitelji škole. Ravnatelj Marko Matić pozdravio je sve prisutne i uputio riječi dobrodošlice. Čestitao je učenicima na postignutim rezultatima u radu, zahvalio učiteljima na trudu i zalaganju, a roditeljima na dobroj suradnji. Svima je uputio pregršt dobrih želja za Božić te zaželio sretnu i uspješnu Novu 2018. godinu.Svojim su nas nastupima razveselili učenici od prvog do osmog razreda koji su se marljivo i vrijedno pripremali, za ovaj trenutak, zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljima.Tu je bilo svega – plesa, pjevanja, glume, recitacija i zbornog pjevanja.