Početak nove školske 2017./2018. godine
Autor: Milena Bajić, 1. 9. 2017.

Dragi učenici!

Početkom mjeseca rujna bliži se povratak u školske klupe. Nadamo se da ste se odmorili, zabavili, uživali u prirodi i nakon svega opet zaželjeli svojih školskih prijatelja i učitelja.

Pred vama su mjeseci stjecanja novih znanja i vještina, ali i vrijeme druženja, novih prijateljstava i radosti odrastanja. U školskoj godini 2017./2018. želimo vam prije svega puno novih spoznaja i vještina, a time i puno dobrih ocjena i osmjeha na licima vaših roditelja. Budite znatiželjni, pitajte, družite se i istražujte.

Osobitu dobrodošlicu želimo učenicima koji kreću u prvi razred, jer za njih ova školska godina znači početak novog razdoblja u životu. Želimo da im torbe ne budu preteške i da se ugodno osjećaju u novoj sredini. Svi zajedno nastojati ćemo da im ovo razdoblje ostane u najljepšem sjećanju.

Svim učenicima, njihovim roditeljima, učiteljima i osoblju škole želimo puno uspjeha u novoj školskoj godini!

Veselimo se novom početku!