Državno 61. natjecanja mladih tehničara Republike Htvatske
Autor: Milena Bajić, 29. 3. 2019.

Mladi tehničari su učenici osnovnih škola od 5. do 8. razreda koji svoje kompetencije usvajaju u osnovnim školama iz tehničke kulture natjecali su se u jednom od dvanaest područja tehničke kulture (maketarstvo i modelarstvo, graditeljstvo, obrada materijala, strojarske konstrukcije elektrotehnika, elektronika, robotika, automatika, fotografija, modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, radiokomunikacije te robotsko spašavanje žrtve).

Državno natjecanje iz tehničke kulture održano je od 25.-28.ožujka 2019.  u Poreču. Šest učenika naše škole pozvana su na državno natjecanje i to Sara Dražić 5. razred , Vukan Rašeta 6.razred ,Tomislav Palata 7.razred     , Aranđel Rodić 8.razred, Matija Kristić 8. razred, Marko Došen 8. razred,   .